ESET Parental Control for Android padeda Jūsų vaikams saugiai pažinti interneto pasaulį tokiu būdu, kuris yra tinkamas Jums ir Jūsų vaikams. Sekite, kokias programėles naudoja ir kokiuose puslapiuose lankosi Jūsų vaikai, ir kartu nuspręskite, kas jiems yra geriausia.

Naudojimosi patirtimi pagrįsti filtrai leidžia kontroliuoti, kurias programėles vaikai gali pasiekti, o kurių – ne, tačiau jiems yra paliekama  galimybė prašyti tėvų leidimo naudotis užblokuotu turiniu. Blokuokite pagal amžių netinkamas svetaines ar svetainių kategorijas, tuo pačiu nedraudžiant  vaikams mėgautis jiems draugiškais puslapiais. Nuspręskite, kada Jūsų vaikas gali žaisti su savo išmaniuoju įrenginiu, pavyzdžiui, dienomis, kai eina į mokyklą, arba vakarais. Nustatykite laiko limitus ir, jei vaikas paprašo, leiskite tam tikras išimtis.

Naudokite vaikų vietos nustatymo funkciją – ji leis Jums matyti, kur yra Jūsų vaikai. Jūs taip pat galite vaikams nusiųsti žinutę, kurią jie privalės patvirtinti prieš galėdami tęsti naudojimąsi įrenginiu. Smagiausia, kad viena licencija skirta visiems Jūsų šeimos išmaniesiems įrenginiams.

Atsisiųskite

Get It on Google Play
Nuskenuokite QR kodą Google Play prieigai savo įrenginyje

Kaip įdiegti programėlę?

1. Atsisiųskite ir aktyvuokite

Atsisiųskite ESET Parental Control programėlę į savo vaikų įrenginius iš Google Play parduotuvės.

Aktyvuokite programėlę, naudojant my.eset.com prisijungimo duomenis.

Neturite tokios paskyros? Jokių problemų – aktyvavimo metu Jums bus paaiškinta, kaip susikurti asmeninę paskyrą.


2. Valdykite savo vaikų saugumo nustatymus

Prisijunkite prie my.eset.com paskyros savo kompiuteryje arba atsisiųskite ESET parental Control programėlę į savo įrenginį ir įdiekite tėvų kontrolės modulį.

Tuomet galite valdyti savo vaikų saugumo nustatymus ir gauti pranešimus bei ataskaitas iš jų asmeninių įrenginių.


P.S. Nepamirškite apsaugoti kitų savo šeimos įrenginių

Mėgaukitės saugumu ir privatumu internete, kaip ir iš kur besijungtumėte.

Apsaugo Windows, Mac, Android išmaniuosius telefonus ir planšetes.

ESET Multi-device Security

Sistemos reikalavimai

Android 4.0+, bent 512 MB RAM darbinė atmintis; procesorius: ARM branduolio; architektūra nuo ARMv7, mažiausiai 500 MHz; liečiamasis ekranas (minimali raiška 320x480px); interneto ryšys; SIM kortelė su SMS planu (reikalinga SMS komandoms); Google Play ir Accessibility tarnybos.